O firmie

Drodzy Państwo,

Jesteśmy związani z branżą szeroko pojętej stolarki otworowej  klasy Premium od 1999 roku. W tym czasie dzięki naszemu zaangażowaniu wypracowaliśmy wysoką pozycję w sprzedaży stolarki budowlanej . Z upływem lat zdobyliśmy uznanie i zaufanie naszych Klientów co procentuje dynamicznym wzrostem zainteresowania naszą ofertą . Za to wszystko serdecznie dziękujemy i cieszymy się wraz z Państwem z trafnej decyzji wyboru naszej firmy. Od 2019 roku mamy przyjemność gościć Państwa w naszym nowym biurze handlowym przy ul. Choroszczańskiej 28 gdzie stworzyliśmy obszerną ekspozycję oferowanej palety produktowej.

Podczas dotychczasowej działalności poznaliśmy szczegółowo wiele produktów z branży stolarki otworowej, wybraliśmy z nich wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych liderów, które w sposób niezawodny będą komfortowo służyć naszym klientom przez wiele lat. Naszymi partnerami handlowymi są m.in. Oknoplast, Anwis, Wiśniowski, Novoferm, Parmax i inni.

Komplementarność usług to również nasz wyróżnik – w naszym salonie możecie Państwo ‘zamknąć cały dom’, ponieważ oferujemy wszystkie produkty, służące do zamknięcia otworów okiennych, drzwiowych czy garażowych.

Oferujemy Państwu profesjonalną i pełną obsługę w taki sposób, aby wybrali Państwo ładny, doskonały technologicznie, prestiżowy produkt, co będzie gwarantem zadowolenia z dobrej inwestycji.
Gotowi jesteśmy poświęcić Państwu maksimum czasu i uwagi  w celu wybrania najodpowiedniejszej oferty.
Oprócz tego zapewniamy pomiar i doradztwo techniczne na placu budowy, specjalistyczny transport oraz autoryzowany montaż i serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami

ul.Składowa 12,
15-399 Białystok

tel./fax 85/744 20 80
ardor@oknoplast.com.pl

This page was generated in 0.005327 seconds.